Jak spędzić urodziny we Wrocławiu?

Duże miasta oznaczają duże możliwości. Wrocław, jako jedno z największych polskich miast, daje swoim mieszkańcom nieograniczony wybór spośród naprawdę wielu rozrywek i atrakcji.

Po prostu nie sposób z nich nie skorzystać, planując swoje urodziny. Jakie są zatem najpopularniejsze formy spędzania urodzin we Wrocławiu? Podpowiadamy!

Urodziny w domowym zaciszu

Mimo, że Wrocław, to miasto wielu rozrywek i atrakcji, nadal wiele osób decyduje się na wyprawienie urodzin w domu. Czasami to nie sam solenizant podejmuje taką decyzję, a jego rodzina i przyjaciele, organizując mu domową imprezę niespodziankę. Taka decyzja najczęściej podyktowana jest kwestami finansowymi. Nie sposób zaprzeczyć, że jest to pewna oszczędność.

Organizując zabawę w domu, można jednak skorzystać z wielu rozrywek i ułatwień dostępnych w dużym mieście. Najczęściej bazują one na cateringu. To, że przyjęcie urodzinowe ma odbyć się w domu, nie oznacza przecież, że trzeba spędzić cały dzień w kuchni przygotowując kolejne dania dla gości.

Wówczas bardzo opłacalną i wygodną formą ich ugoszczenia jest skorzystanie z miejscowego zaplecza gastronomicznego. Wrocław pełen jest restauracji i urokliwych knajpek. Nawiązując kontakt choćby z paroma, z całą pewnością znajdziemy ofertę dań na zamówienie.

Tour po klubach i barach

tańczenie w klubieTo propozycja dla nieco młodszych i spragnionych przygód solenizantów. Wybierając się w miasto z grupką znajomych, możemy z góry założyć, że tej nocy odwiedzimy konkretną ilość barów, pubów i klubów. Szalone urodziny w tym stylu z pewnością zapamiętamy na długo! Co więcej, w każdym miejscu możemy zrobić pamiątkowe zdjęcie, a później stworzyć z nim kolaż. Będzie z tego pamiątka na długie lata.

Przy czym taka opcja jest możliwa tylko i wyłącznie w dużym mieście. Właśnie takim, jak Wrocław. Mniejsze miejscowości zazwyczaj nie proponują niestety zbyt wielu miejsc do imprezowania. Jeden klub czy kilka barów, to stanowczo za mało na tego rodzaju rozrywkę.

A może coś ekstremalnego?

Niektórzy uwielbiają nagłe skoki adrenaliny. Dla nich bardzo ciekawym pomysłem na spędzenie urodzin będzie przeżycie czegoś niezapomnianego.  Czegoś, co już zawsze będzie kojarzyło się z wejściem w dorosłość albo okrągłymi urodzinami – 30stymi, 40-stymi, a nawet 50-tymi!

skok na bungee

Propozycji jest oczywiście mnóstwo. Nie wiedzieć czemu, najczęściej jest to jednak skok na bungee.

Być może dlatego, że zapewnia on naprawdę niesamowite wrażenia i jest wręcz symbolem szaleństwa. Na taki krok decydują się jednak odważni i spragnieni wrażeń. Jeśli ma o wywoływać paraliżujący strach, lepiej zrezygnować.

Urodzinowe przyjęcie wyprawiane na wynajętej sali

impreza urodzinowaOstatnia propozycja, to urodziny na sali. Wrocław oferuje ich mnóstwo! W poszukiwaniu swojego ideału, warto wziąć pod uwagę wystrój sali, budżet, dodatkowe atrakcje, nagłośnienie i menu. Szczególnie to ostatnie powinno być odpowiednio dobrane.

Przykładem niech będzie Jasek Premium Hotel Wrocław, gdzie w ramach imprez okolicznościowych, menu dopasowywane jest do potrzeb i oczekiwań klienta.

Jak widać, pomysłów na spędzenie wymarzonych urodzin jest w podanym mieście całkiem sporo. Wszystko zależy tak naprawdę od naszych oczekiwań, aktualnych potrzeb i preferencji. Nie każdy ma przecież w sobie chęć do ekstremalnych atrakcji. Niektórzy wolą kameralne przyjęcia. Ważne, by w tym dniu dobrze się bawić, pozostać w zgodzie ze samym sobą. Tylko wtedy urodziny będą udane i zapamiętane, jako przyjemnie spędzony czas.