7 najlepszych słodyczy z logo

Pamiętaj, że cukierki z logo to świetna wizytówka Twojej firmy! Jeśli dobrze przemyślisz jej projekt i okazję, to z pewnością odniesiesz sukces. Powierzchnia etykietek tylko z pozoru jest niewielka, na długo zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. W praktyce okazuje się, że poza logotypem możesz na niej zawrzeć również potrzebne dane kontaktowe, slogan reklamowy czy też zabawne powitanie. I wcale nie musisz ograniczać się jedynie do nadruku z zewnątrz! Oto 7 najpopularniejszych słodyczy reklamowych.

Krówki

Wiele firm stawia na krówki reklamowe i ma to dość solidne uzasadnienie. W działaniach marketingowych można wykorzystać różnego rodzaju słodycze, które będą miały bardzo zróżnicowany wygląd i smak. Krówki są niesamowicie praktyczne, ponieważ trudno się niszczą, nie roztapiają się, są estetyczne no i smakują większości osób. Krówki są pakowane w 2 warstwy papieru, tak aby logo firmy  nie zostało naruszone.

Lizaki

Lizaki z logo firmy umieszczonym na opakowaniu lub też wytłoczonym bezpośrednio na produkcie mogą być wykorzystywane jako narzędzie promocyjne podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Lizaki reklamowe są doskonałym produktem do masowego rozdawania, cieszącym się popularnością zarówno wśród młodszej, jak i tej nieco starszej grupy konsumentów. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że lizaki reklamowe możemy w bardzo ciekawy sposób wręczyć bezpośrednio osobie obdarowywanej.

Cukierki w puszkach

Na rynku istnieje bardzo bogaty wybór puszek z cukierkami. W zależności od Waszych potrzeb, mogą to być miętowe pastylki bez cukru, miętowe drażetki lub pudrowe cukierki. Nasz produkt to poręczny, trwały, funkcjonalny, a jednocześnie bardzo tani gadżet reklamowy. Wartością dodaną jest ich opakowanie, które nawet, gdy „zniknie” już jego pierwotna zawartość, nadal będzie pełnić swoją funkcję promocyjną, ponieważ z wieczka nie zniknie przecież logo firmy. Wiele osób zachowuje takie pudełko, do przechowywania drobnych rzeczy.

Ciasteczka

Ciasteczka korzenne lub też tradycyjne pierniki pakowane pojedynczo, doskonale sprawdzają się jako słodycze reklamowe, będące dodatkiem do kawy lub herbaty podczas wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń itd. Ciastka w personalizowanym, eleganckim opakowaniu to również upominki promocyjne, które pozwolą w sposób niezobowiązujący budować pozytywne relacje zarówno z klientami jak i partnerami biznesowymi.

Czekoladki

Czekoladki reklamowe mają najczęściej smak mlecznej, białej lub deserowej czekolady, są idealnie dostosowanymi do prowadzonych działań promocyjnych. Czekoladki, tak jak krówki z logo firmy stały się popularnym nośnikiem reklamy zarówno na targach, jak i konferencjach czy sympozjach. Czekoladki na prezent świetnie sprawdzają się w sytuacjach oficjalnych, na spotkaniach służbowych, różnego rodzaju eventach. Są jednym z bardziej wyszukanych, a jednocześnie jednym z najmniej zobowiązujących upominków biznesowych.

słodycze z logo

Bombonierki

Bombonierki, których zawartość stanowią eleganckie czekoladki, m.in. praliny, ręcznie wytwarzane trufle, czekoladowe filiżanki Noble Chocolates czy nawet przepyszne łakocie, to detale, które budują pozytywne relacje biznesowe. Słodkie gadżety reklamowe, jakimi są bombonierki, to niezwykle oryginalne i eleganckie, a zarazem niezobowiązujące upominki na wiele okazji. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej bombonierce z pewnością Twoja firma zrobi ogromne wrażenie.

Żelki

Żelki, marmolady, galaretki w personalizowanych opakowaniach to doskonały wybór! Ze względu na swoją uniwersalność istotnie stanowią idealne drobne upominki biznesowe podczas imprez masowych, eventów, targów oraz konferencji. Mogą również pełnić funkcję jednego z elementów kampanii marketingowej. Wszystko zależy od Twojej indywidualnej decyzji.