Najlepsze kancelarie notarialne w Katowicach

Wybór odpowiedniej kancelarii notarialnej jest kluczowy dla całego przebiegu sprawy dotyczącej klienta. Obecnie w Katowicach funkcjonuje bardzo duża ilość kancelarii co sprawia, że zdecydowanie się na jedną konkretną może okazać się bardzo trudne. Jakie kancelarie są najczęściej polecane?

Kancelaria Notarialna Weronika Majewska

Kancelaria notarialna ta w swojej ofercie posiada wiele działań zdefiniowanych przez art.79 ustawy Prawa o notariacie m.in. sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, sporządzanie odpisów, wpisów czy wyciągów dokumentów.

Sporą zaletą jest również sama lokalizacja kancelarii. Znajduje się ona w podwórzu kamienicy przy ulicy Kościuszki 37, przy której mieści się bezpłatny parking Jest ona umiejscowiona niedaleko dworca PKP, a obecność przystanków tramwajowych i autobusowych dodatkowo ułatwia dotarcie do celu. Ponadto teren przystosowany jest do osób niepełnosprawnych. Klienci kancelarii jako dodatkowy plus wskazują możliwość umówienia się na dogodne godziny, sympatyczną atmosferę i profesjonalne i zarazem eleganckie wykończenie wnętrza kancelarii.

Kancelaria Notarialna Ewa Pluta

Kancelaria realizuje pełen zakres czynności notarialnych, które ustalone są w ustawie Prawo o notariacie. Strona internetowa kancelarii jest przejrzysta dzięki czemu każdy zainteresowany może dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty oraz dzięki poradom odpowiednio przygotować dokumenty przed wizytą. Kancelaria znajduje się na ulicy Młyńskiej 4/5 i urzęduje w poniedziałek i czwartek od 8:30 do 17:00, natomiast w resztę dni od 8:30-16:00. Osoby, które skorzystały z usług kancelarii notarialnej Ewy Pluty chwalą skuteczność, profesjonalizm oraz dobrą lokalizację.

Kancelaria Notarialna Zuzanna Wojtaszek – Bałazińska i Kinga Bednarz

Ta kancelaria notarialna oferuje dokonywanie pełnego zakres czynności notarialnych zgodnie z obowiązującymi przepisami praca w połączeni z zasadami etyki zawodowej. Ponadto wśród usług znajduje się również przyjmują na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty oraz dane na informatycznym nośniku danych.

Klienci polecają skorzystanie z usług kancelarii wymieniając wysoką kulturę osobistą i jednoczesną sympatię podczas wizyty oraz możliwość uzyskania dokładnych informacji oraz kilku rozwiązań danego problemu. Czynności notarialnych notariusze dokonują w siedzibie przy ulicy Chorzowskiej 108. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu.

dokumenty

Kancelaria Notarialna Andrzej Wróbel

Ogromną zaletą kancelarii notarialnej Andrzeja Wróbla jest wyjątkowo przejrzysta i zawierająca wszystkie niezbędne informacje strona internetowa. Znajdują się na niej wiadomości odnośnie wymaganych dokumentów, oferowanych czynności a nawet cennik. Skompilowanie wszystkich informacji w jedną całość jest wyjątkowym udogodnieniem zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy korzystają z usług notariusza. Kancelaria oferuje pełen zakres usług obowiązujących notariusza.

Sama Kancelaria Notarialna Katowice znajduje się w budynku bezpośrednio sąsiadującym z Sądem Okręgowym w Katowicach, przy ulicy Francuskiej 34. Osoby, które miały przyjemność korzystania z usług owej kancelarii chwalą możliwość elastycznego umówienia się z notariuszem bez względu na godziny urzędowania oraz szybkość i skuteczność podejmowanych działań.

Kancelaria Notarialna Iwona Piwowarczyk

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę z zakresu dokonywania czynności notarialnych.
Zaletą kancelarii są jej godziny otwarcia od 9 do 18 przez cały tydzień, przy czym istnieje możliwość umówienia się na dogodną godzinę poza wyznaczonymi granicami. Ponadto sama kancelaria posiada świetną lokalizację (ul. Opolska 17-19), do której z łatwością można dotrzeć wykorzystując komunikację miejską lub Drogową Trasę Średnicową.

W pobliżu kancelarii możliwe jest skorzystanie z miejsc parkingowych. Klienci zachwalają zarówno miłą atmosferę podczas wizyt oraz wyjątkowo niskie ceny, które skutecznie zachęcają do ponownego skorzystania z usług kancelarii.