Funkcjonalny i elegancki stanik push up – gdzie go kupić?

Push-up to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wielkości swojego biustu. Jednak push-up pomaga nie tylko rozwiązać problemy związane z rozmiarem. Ten rodzaj stanika ma również kilka innych, bardzo ważnych zalet. Jakich? Sprawdźmy!

Jak działa biustonosz typu push-up?

Jego główne zadanie to uniesienie biustu do góry, sprawiając wrażenie większego, niż w rzeczywistości. Odpowiada on również za odpowiednie podtrzymywanie piersi i zapobieganie ich rozlewaniu się na boki. Biustonosze push-up zostały wyposażone w specjalne wkładki, odpowiedzialne za wizualne powiększenie piersi. Dobrze jest jednak wiedzieć również o innym rozwiązaniu, jakim jest bielizna formowana termicznie. W wyniku takiego procesu tworzenia powstaje miseczka o specjalnym kształcie, którego nie trzeba już uzupełniać dodatkową wkładką.

Biustonosz push-up może zarówno mieć już gotowe, nieusuwalne wypełnienie, jak i wyjmowane wkładki, które można w każdej chwili usunąć. Jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku lekkiej asymetrii piersi. Wówczas dobieramy biustonosz do rozmiaru większej piersi, a wkładkę pozostawiamy pod mniejszą piersią.

Czy warto decydować się na biustonosz push-up bez fiszbin? Tak, jest on szczególnie polecany młodym dziewczętom, które mają mały, lekki i jędrny biust.

Najpopularniejsze rodzaje push-upów

  • Biustonosz z silikonowymi wkładkami, nadaje się do odważniejszych kreacji z głębokim dekoltem
  • Biustonosz sportowy z miękkimi, najczęściej piankowymi wkładkami. Sportowy push-up jest doskonałym rozwiązaniem właśnie dzięki temu, że lepiej niż tradycyjne biustonosze podtrzymuje piersi, zapobiegając ich nadmiernemu bujaniu się na boki czy rozlewaniu, co zwłaszcza przy intensywnych ćwiczeniach może być uciążliwe.
  • Modele super push-up to rodzaj biustonosza do zadań specjalnych – jest szczególnie polecane dla pań z wyjątkowo małym biustem, którym zależy na ich znaczącym powiększeniu. Biustonosze tego typu są wyposażone w specjalne, podwójne wkładki, potęgujące efekt powiększenia.

Czy biustonosz push-up wybierają tylko kobiety o małych piersiach?

Model biustonosza typu push-up z oferty sklepu internetowego Rafjolka.

Wbrew pozorom, nie tylko. Może to być zaskakujące, lecz czasem decydują się na niego również panie o bardziej wydatnym biuście. Wszystko ze względu na odpowiednie podtrzymanie, którego obfite piersi potrzebują o wiele bardziej niż te niewielkie.

Co więcej, częstym problemem kobiet z dużymi piersiami jest rozlewający się na boki biust, co wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Push-up pomaga je odpowiednio zebrać i podnieść, dzięki czemu pięknie się one zaokrąglają u góry i wyglądają dużo lepiej.

Na jakie okazje sprawdza się push-up?

Biustonosz tego typu doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i od święta. Biustonosz bez ramiączek będzie dobrym rozwiązaniem np. do bluzki typu hiszpanka lub do sukienki z odkrytymi plecami. Istnieją również samoprzylepne push-upy, dzięki którym możesz z powodzeniem założyć nawet wyjątkowo odważną kreację, a Twoja bielizna nadal nie będzie widoczna. Biustonosz push-up ma tę przewagę nad biustonoszem tradycyjnym, że piersi są pięknie „wypchnięte” do góry, dzięki czemu wspaniale prezentują się w każdej stylizacji.

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w biustonosz typu push-up?

Największy wybór dostępny jest oczywiście w sklepach internetowych. Jeśli tylko znasz już swoje wymiary, możesz zaopatrzyć się bez problemu w swój idealny model biustonosza, bez opuszczania domu. Koniecznie zajrzyj na stronę rafjolka.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo modeli biustonoszy, dokładnie spełniających wszystkie Twoje oczekiwania. Już dziś zajrzyj na stronę i znajdź swój wymarzony biustonosz!