Ujędrnianie skóry – przedstawiamy wam najnowszą metodę!

Poprawienie estetyki skóry zewnętrznej jest istotną czynnością dla dużej grupy przedstawicielek płci pięknej. Gdy postępuje wiek skóra zaczyna tracić swą sprężystość i pojawiają się ślady wiotczenia, zupełnie naturalnym elementem starzenia staje się jej niewielkie fałdowanie.

Na skórze całego ciała pokazują się pewne niedoskonałości, skóra przestaje być gładka jak przed laty. Twarz to miejsce pierwszych rzucających się w oczy zmarszczek, zaś barwa skóry powiek zmienia się i nawet najlepsze preparaty nie mają wielkich efektów. Z wiekiem na nogach kobiet zwiększa się także szansa na powstania cellulitu – jest to tylko wada estetyczna, nie zagraża ona w żaden sposób zdrowiu, mimo tego spora grupa osób traktuje go jako coś co wymaga zmian.

Szczęśliwie w roku 2015 pojawia się coraz więcej sposobów, za sprawą których można pozbyć się nieładnych zmian skórnych, prościej nadać jej piękny, młodzieńczy wygląd. Karboksyterapia jest w chwili obecnej najciekawszą metodą, która dzięki swojej praktycznie żadnej inwazyjności oraz tak naprawdę braku zagrożenia dla zdrowia pacjentów, jest zamawiania coraz częściej. Jak to działa?? Karboksyterpia Wrocław polega na wstrzykiwaniu nieszkodliwego dwutlenku węgla pod skórę pacjentów, którzy chcą polepszyć elastyczność i wygląd skóry. Dwutlenek węgla w ciele pacjentów potęguje dostarczanie zdrowego tlenu do komórek, a konsekwencją tego jest wydajniejsza regeneracja kolagenu, który odbudowuje skórę i także osobom w wieku ponad 50 lat pomaga w ulepszeniu jej aparycji.

asdasdad

Zjawiskowa karboksyterpia to metoda, która korzysta z gazu medycznego CO2. Zabieg wykonywany jest co najmniej sześciokrotnie, najczęściej może być przeprowadzany nawet 2 razy tyle. Efekt dyskomfortu w czasie całego procesu jest raczej niskie, wszystko uzależnione może być wielkości mięśni i pokładów tłuszczu osób na których przeprowadzany jest zabieg, którego koszt w zależności od miejsca na ciele różnie się kształtuje. Karboskyterpia na twarzy to koszt ponad 200 złotych, sina skóra pod oczami to z kolei konieczność wydania sumy dwa razy większej, zaś seria 10 zabiegów redukujących efekt brzydkiego cellulitu od 60 do 75% – wymaga wpłaty na sumę 1400 złotych.


Podsumujmy fakty: zabieg, o którym mowa jest szczególnie wskazany tym, które zauważają zwiotczałą skórę, cellulit, powiększające się zmarszczki, lokalny przerost tkanki tłuszczowej, duże blizny czy problemy z krążeniem obwodowym.