Usługa rent a car – dla kogo?

rent a car

Samochód to znaczne ułatwienie codziennego życia. Służy do dojazdów do pracy, na zakupy czy też na wszelkie inne wyjazdy. Może też być narzędziem pracy. W związku z tym jego awaria często jest poważnym problemem. Szczególnie, gdy nie mamy szans na pojazd zastępczy. Musimy czekać aż zakończy się naprawa. Nie jest tak źle, jeśli mieszkamy w dużym mieście z dobrą komunikacją miejską. Gorzej, gdy musimy dojeżdżać kilka kilometrów do pracy w mieście. Wtedy sytuacja nie wygląda już tak dobrze. Potrzebne jest szybkie i niedrogie rozwiązanie. Te warunki spełnia usługa rent a car. Wynajem samochodu ma wiele cennych zalet.

Rent a car, tanie rozwiązanie

rent a carNa początku warto wspomnieć, że w wypożyczalni jest ogromny wybór samochodów. Możemy zdecydować się na pojazd używany lub też całkiem nowy. Kolejne atuty rent a car to:

  • Atrakcyjne ceny wynajmu. Samochody posiadają komfortowe i nowoczesne wyposażenie. Używane auta są maksymalnie kilkuletnie.
  • Ważnym wypożyczenia auta jest elastyczność umowy. Jeśli przykładowo nasz samochód zostanie naprawiony wcześniej, możemy w prosty sposób skrócić okres wynajmu. To też działa w drugą stronę. W razie potrzeby możemy wydłużyć czas wynajmu.
  • Jeżeli, nieszczęśliwie, wypożyczone auto ulegnie awarii, od razu jest rozwiązanie. Otrzymamy samochód zastępczy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
  • Wszystkie pojazdy posiadają pakiet ubezpieczeń.
  • Kolejny na liście jest 24 godzinny assistance likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Jeszcze jednym, cennym składnikiem usługi rent a car jest dostęp do kompleksowej obsługi technicznej.

Bardzo ważne są też sprawy finansowe. Rozliczenia są bardzo przejrzyste, jedna umowa i jedna faktura. Dlatego też formalności dopełniane są bardzo szybko. Mamy możliwość bezgotówkowe rozliczenie umowy. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione zalety, rent a car to świetne rozwiązanie dla osób prywatnych, ale też firm.

Odnalezione rozwiązanie

Awaria samochodu to bardzo nieprzyjemna sprawa. Szczególnie, gdy auto służy nam w codziennym życiu, jako środek transportu do pracy. Nie chodzi tylko o to, ale też o zakupy, wizyty u rodziny czy zawożenie dzieci do przedszkola. Naprawa poważnej usterki to też spore koszty, zepsuty samochód to same problemy. Szczególnie przy braku zastępczego wozu.

W takiej sytuacji warto skorzystać z rent a car. Wypożyczamy samochód na tyle ile chcemy z możliwością skracania lub wydłużania tego czasu – sprawdź profesjonalną ofertę firmy z Krakowa i Warszamy – CaRent-24. Dostajemy dobrze wyposażone auto z wliczonym w cenę ubezpieczeniem i assistance. Mamy też możliwość korzystania z obsługi technicznej, dostępnej w każdej chwili.

Wszystkie te zalety są w atrakcyjnej cenie. W ten sposób rozwiążemy problem braku samochodu. Będziemy mieć transport do pracy i na zakupy aż do czasu odzyskania swojego auta.