Silk do włosów – czym jest i jak się go stosuje

Kobiety zdecydowanie ogromną uwagę zwracają na swoje włosy. Częste wizyty u fryzjera bywają rozkoszą, pomagają zachować piękną fryzurę, niestety są także szkodliwe dla naszych włosów. Działanie wysokich temperatur – suszarka jak i prostowanie, na pewno niszczą nasze włosy.

Same fryzjerki zważając na działania zewnętrzne, ale także zwracając uwagę na rodzaj włosów proponują nam różnego rodzaju produkty odżywcze. Są to eksperci w tej branży więc mamy możliwość często usłyszeć o nowościach i specyfikach, pomagających nam utrzymać idealne włosy.

Przesuszone włosy i rozdwojone końcówki prawdopodobnie wymagają właściwego nawilżenia. W drogeriach dostępne jest wiele produktów, które ułatwią nam uzyskać pożądane efekty. Przykładem jest jedwab do włosów. Jest on doskonały do przesuszonych włosów, które wymagają odpowiednich zabiegów.

Stosując jedwab do włosów trzeba wyjątkowo uważać, ponieważ ma mocne działanie natłuszczające. Pamiętać należy, że stosujemy go w niewielkich ilościach oraz rozprowadzamy głównie na końcówki. Jeśli nałożymy jedwab do włosów na całej długości otrzymamy niekorzystny efekt mocno przetłuszczonych włosów i ciężko będzie nam je umyć. Proponuje się jego stosowanie w porach wieczornych gdy mamy dużo czasu i będziemy ewentualnie mogli pozbyć się jego nadmiaru.

Jedwab do włosów pomaga nam:

  • Nawilżyć włosy
  • Wygładzić budowę włosa
  • Nadać im miękkość
  • Chronić włosy
  • Naprawić skutki szkodliwych działań

W sklepach obecnie, jedwab do włosów jest łatwy do zdobycia i odszukamy go w większości drogerii. Jego ceny w zależności od pojemności rozpoczynają się już od kilkunastu złotych. Nie jest to duży wydatek, a pozwala na dużą poprawę wyglądu naszych kosmyków. Na podanej stronie znajdziemy duży wybór tych produktów www.vitalitys.eu/pl/110-jedwab-do-wlosow