Pościel z Kory

1210525_sweet_dreamsNajistotniejszym przy wyborze pościeli jest wybór materiału, z którego jest zrobiona. Niektórzy powiedzą, że najlepsza jest kołdra dla alergików, dla drugich pościel z kory a jeszcze inni uznają, że idealna jest kołdra satynowa. Dodatkowo poszczególne kołdry, a bardziej materiały stosowane do ich produkcji, są proponowane na poszczególne pory w roku.

Pościel z kory dla alergików

Zapewnia przyjemny sen, eliminując problem roztoczy, które najchętniej przebywają właśnie w pościeli i powodują alergie. Występujące w niej włókno poliestrowe wraz z regularnym jej wietrzeniem i systematycznym przebraniem skutecznie zapobiega występowaniu szkodników.

Pościel puchowa z kory

Jest miękka, gustowna, zrobiona z naturalnego materiału, lekka ale jednocześnie gwarantująca odpowiednią temperaturę a ponad to jest w stanie nam służyć przez wiele lat. Ponad to kołdry puchowe pochłaniają i odprowadzają wilgoć z otoczenia umożliwiając nam przyjemny odpoczynek.

Kołdra wełniana

Najbardziej popularna i najczęściej produkowana jest pościel z wełny owczej. Wyprodukowana z naturalnego tworzywa (wełny zwierząt) jest idealna na każdą porę roku – zimą daje ciepło a latem ochładza. Pościel z wełny co więcej zawiera w sobie lanolinę, która zapobiega pojawianiu się kurzu, eliminuje roztocza jak również dba o naszą skórę.

Każda z pościeli różni się od siebie, ceną, materiałem oraz jego właściwościami jednakże wszystkie z nich mają identyczny cel – sprawić aby sen był błogi i komfortowym. Decyzja należy do Ciebie.