Dołącz do Oriflame pod skrzydła liderów top15 Poland

Oriflame to marka, która lubi doceniać pracę swoich konsultantów i Liderów, oferując z każdym awansem coraz to lepsze nagrody, premie i jeszcze lepsze okazje rozwoju zawodowego. Jako nowy konsultant dołączający do Klubu Oriflame możesz zdecydować o tym, pod czyimi skrzydłami będziesz się rozwijać i jeśli chcesz wiązać przyszłość z marką, wybór jednego z polskich liderów top 15 może okazać się strzałem w 10. Jak to zrobić i dlaczego warto już na początku drogi wybrać zaufanego lidera zespołu sprzedaży?

Konsultant w Oriflame – karierę łatwiej budować w zespole

Dołączenie do Klubu Oriflame może oznaczać dla każdego nowego konsultanta zupełnie coś innego. Podczas gdy jedni korzystają z dostępnych dla nich zniżek wyłącznie dla siebie, a inni stawiają na małe zamówienia by dorobić do kieszonkowego, niektórzy czują się w sprzedaży kosmetyków tak dobrze, że chcą kontynuować i rozwijać swoją karierę z Oriflame, wspinając się na kolejne stopnie Drogi do Sukcesu. Nawet jeśli nie wiesz na początku którą drogą pójdziesz, warto jeszcze przed rejestracją wybrać dobrego lidera i zespół – to od nich może zależeć Twój sukces. Dlaczego współpraca jest na początku tak ważna?

Każdy konsultant przechodzący na plan biznesowy Oriflame i decydujący się budować własną sieć sprzedaży zostaje liderem dla zespołu, którego sukces będzie wpływał bezpośrednio na jego kolejne awanse. Aby tak się działo musi więc zadbać o odpowiednią motywację i wyniki każdego pojedynczego konsultanta w swoim zespole. Będąc w zespole jednego z liderów z top 15 gwarantujesz sobie dostęp do wiedzy i doświadczenia osób, które działają w branży od wielu lat i mogą pomóc Ci się rozwijać. W zamian oferujesz dobre wyniki sprzedażowe. To tak proste, a tak skuteczne!

Dołącz do Oriflame pod skrzydła liderów top15 Poland

Marka co roku wybiera swoich TOP 15 liderów, którzy poprzez pracę ze swoimi zespołami i własne zaangażowanie w budowanie jeszcze lepszych wyników sprzedażowych osiągają kolejne poziomy Managera i Dyrektora Sprzedaży. To właśnie takich osób poszukuje marka także pośród początkujących konsultantów, którzy wykazują się determinacją i motywacją do kolejnych awansów i osiągania więcej. Dołączając do Oriflame pod skrzydłami liderów TOP 15, Twoje szanse na sukces z marką rosną. To oni wiedzą przecież najlepiej jak pracować z klientami, realizować lepsze zamówienia i sprzedawać nie tylko produkt, ale i siebie jako markę. Pamiętaj, że wielu klientów kupuje nie same produkty, a wszystko co reprezentuje sobą ich konsultant. Budowanie własnego wizerunku z pomocą liderów TOP 15 z pewnością ułatwi powiększenie grona kupujących.

Kim są liderzy Oriflame? To osoby, które zostały wyróżnione przez markę za najlepsze wyniki swojego zespołu w całym roku kalendarzowym i pokazały, że pracując nieustannie nad własną motywacją i zaangażowaniem wszystkich podlegających konsultantów można osiągnąć wiele. To ich stosunek do pracy i umiejętności sięgania po więcej napędzają działania firmy, budują zaufanie do jej produktów i pozwalają, by ta mogła nagradzać swoich najlepszych pracowników za osiągane wyniki. Samochody, premie, wyjazdy zagraniczne, a nawet Bale Dyrektorów to tylko bonusy w drodze do osiągnięcia statusu Lidera TOP 15. Wiedzą o tym między innymi Iwona i Marek Gierzkiewicz, którzy działają z Oriflame już od 28 lat, budując własny zespół, docierając do poziomu Dyrektora Diamentowego i nigdy nie tracąc motywacji do pomagania zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym konsultantom.