Biografia Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz Kontakt

Krzysztof Ibisz, jest znanym w całej Polsce aktorem filmowym i teatralnym. Dodatkowo, od lat jest również prowadzącym wielu teleturniejów, prezenterem telewizyjnym oraz dziennikarzem. Warto dodać, że jego głosem mówiło wiele postaci z bajek w dubbingu polskim. Celebryta jest związany z telewizją już od 20 roku życia.

Krzysztof Ibisz – początki

Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie. Aktor ukończył Aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Poza tym, jest on absolwentem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Działalność aktora rozpoczęła się w roku 1985. Grywał on pełne role do lat 90. W roku 1987, Ibisz zadebiutował w Teatrze Ochoty, w sztuce Sen nocy letniej w roli Ryjka. Przez kolejne lata (1988-1993) był aktorem Teatru Studio imienia Ignacego Witkietwicza Warszawa. Na początku lat 90, Krzysztof Ibisz był związany z Telewizją Polską. Większość widzów, może kojarzyć aktora z programami takimi jak 5-10-15, Pomidor czy Przyjaciele. Ibisz prowadził również wiele wydarzeń, np. Sopot Festiwal, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oraz wyborów Miss Polonia w roku 1994. W latach 1997 – 2000, aktor pracował dla TVN. Prowadził on programy Wszystko albo nic, Gorączka złota czy Zostań Gwiazdą.

Krzysztof Ibisz – szczyt kariery

Od roku 2000, Krzysztof Ibisz jest związany z telewizją Polsat. Na antenie, prowadził on teleturnieje – grę w ciemno, Rosyjską ruletkę czy Awanturę o kasę. Dodatkowo, na Polsacie, był prezenterem programów rozrywkowych – Dwa światy i Bar. Na antenie, emitowane były również różne koncerty i masowe wydarzenia oraz konkursy, których Ibisz również był prezenterem lub współprowadzącym.

Krzysztof Ibisz to wybitny prowadzący i konferansjer. Chcesz nawiązać współpracę z Krzysztofem Ibiszem? Skontaktuj się z impresariatem Big Media.

W roku 2010, została wydana książka Krzysztofa Ibisza, pod tytułem ‘’Jak dobrze wyglądać po 40’’. Książka ta opisuje różne porady związane z życiem i stylem życia, jakie prowadzi Krzysztof Ibisz. Celebryta jest znany ze swojego dość młodego wyglądu. W tym samym roku, Ibisz zaczął prowadzić programy znane jako talk-show w Polsat Cafe. Od roku 2014, jest współprowadzącym weekendowych odcinków Nowy dzień. Dodatkowo, Ibisz współprowadzi program Taniec z gwiazdami. W ubiegłym roku, Krzysztof Ibisz został prowadzącym teleturnieju Joker, w telewizji Super Polsat.

Krzysztof Ibisz – nagrody

Aktor został wielokrotnie nagradzany, głównie Wiktorami Publiczności oraz w kategoriach rozrywkowych w plebiscycie Telekamera. Wiele razy, Krzysztof Ibisz pojawił się (głównie gościnnie) w serialach i w filmach. Można go było oglądać między innymi w takich serialach jak Fala zbrodni, Pierwsza Miłość, M jak Miłość oraz Pamiętniki z wakacji. Znane filmy z jego udziałem, to Sobowtór, Sztuka kochania, Fenomen oraz Job, czyli ostatnia szara komórka.

Oprócz działalności teatralnej i aktorskiej, Krzysztof Ibisz jest posłem na Sejm RP I kadencji (1991 – 1993) oraz członkiem popularnej Polskiej Partii Przyjaciół Piwa.