3 polskich producent oświetlenia przemysłowego

Oświetlenie przemysłowe LED

Rynek oświetlenia LED nieustannie się rozwija, przez co trudno nadążyć za nowinkami technicznymi. Niestety, trudno jest znaleźć firmy produkujące oświetlenie przemysłowe LED najwyższej jakości, a w dodatku w przystępnej cenie. W Polsce istnieje trzech producentów, z których usług można bez przeszkód skorzystać.

Oświetlenie przemysłowe LED to najlepsze rozwiązanie dla małych i dużych firm. Dobrej jakości LED-y zapewniają najlepszą widoczność, a jednocześnie odznaczają się dłuższą żywotnością w przeciwieństwie do zwykłych żarówek. Oświetlenie LED jest energooszczędne i bardziej wydajne. Warto jednak wybrać polskich producentów oświetlenia LED, co dodatkowo wpływa na jakość światła oraz lepszej jakości komponenty. Jakich producentów oświetlenia LED wybrać?

Firma Luxon – najlepszy polski producent oświetlenia LED

Firma Luxon swoją działalność rozpoczęła dopiero w 2008 roku, ale już w niedługim czasie stała się jednym z czołowych producentów oświetlenia LED zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. Od samego początku założyciele stawiali na rozwój nowoczesnych technologii oświetlenia energooszczędnego, przez co aktualnie są jedną z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się sprzedażą oświetlenia przemysłowego LED.

Do największych sukcesów firmy należy pojawienie się opraw z serii Industrial LED i Highbay LED, po których otrzymali tytuł najszybciej rozwijającej się spółki z branży elektrotechnicznej w Polsce. Dzięki temu mogli zrealizować największe inwestycje.

Indywidualne i oryginalne zastosowania doprowadziły ich do punktu zwrotnego – zaszczytnego miejsca na liście brytyjskiego dziennika Financial Times. Zestawienie ukazuje 1000 najszybciej rozwijających się firm Europie, gdzie najważniejsze są przedsiębiorstwa działające w branży IT.

Współcześnie firma Luxon uważana jest za jednego z głównych polskich producentów oświetlenia przemysłowego LED. Przeprowadzają modernizację oświetlenia ulicznego oraz obiektów użytku publicznego, jak dworce, a jednocześnie zajmują się realizacjami oświetlenia dla największych polskich przedsiębiorstw. Firma Luxon dba o najwyższą jakość projektowanych przez siebie produktów, a także ich staranne wykonanie. Skupiają się na maksymalnej mocy, wydajności i trwałości poszczególnych elementów zabudowy.

Luxon skupia swoją uwagę na projektach, które są niezwykle dopasowane do potrzeb klienta. Proponowane przez nich oświetlenie LED jest ergonomiczne, a jednocześnie niezwykle ekologiczne.

Firma Globus Lighting – producent inteligentnego oświetlenia LED

Firma Globus Lighting od kilku lat działa jako samodzielna spółka, która zajmuje się tworzeniem inteligentnego oświetlenia opartego na technologii LED. Wcześniej jako część Globus od blisko stu lat tworzyli narzędzia przydatne w przemyśle. Firma posiada swój własny dział, który zajmuje się projektowaniem, przeprowadzaniem testów, a następnie udoskonala każdy produkt. Dzięki temu oświetlenie przemysłowe LED jest najwyższej jakości i w pełni dostosowane do potrzeb określonego klienta.

Globus Lighting skupia się przede wszystkim na zwiększeniu wydajności oświetlenia, przy jednoczesnym wykorzystaniu naświetlenia. Istotne jest także podniesienie komfortu pracy wszystkich zatrudnionych osób.

Globus Lighting zajmuje się realizację oświetlenia przemysłowego LED hal produkcyjnych, oświetlenia ulicznego i innych obiektów użytku publicznego. Oprócz tego wykonują projekty oświetlenia biur, przestrzeni handlowych czy obiektów sportowych.

Firma LEDberg – najszybszy postęp innowacji oświetlenia LED

LEDberg to jedna z wiodących polskich firm profesjonalnego oświetlenia LED. Charakteryzują się najwyższą jakością innowacji i szybkim rozwojem. Jednocześnie są kreatorami trendów technologicznych na rynku oświetlenia.

Ich produkty wyposażone są głównie w polskie, ale również europejskie komponenty. Z najwyższą starannością dbają o jakość i niezawodność opraw oświetleniowych. Podobnie jak firma Luxon współpracują z licznymi ośrodkami badawczymi.

LEDberg zajmuje się produkcją oświetlenia LED dla przemysłu, sklepów, supermarketów oraz biur. Oprócz tego w ich realizacjach można znaleźć obiekty użyteczności publicznej, szpitale czy galerie handlowe. Ogromną uwagę skupia na dopasowaniu produktu do indywidualnych potrzeb klienta, a jednocześnie dba o wysoką skuteczność świetlną przy jak największej oszczędności.

Oświetlenie przemysłowe

Polscy producenci oświetlenia LED – dlaczego warto ich wybrać?

Polscy producenci oświetlenia LED-owego w swoich projektach wykorzystują komponenty polskiego bądź europejskiego pochodzenia, dzięki czemu ich oprawy LED-owe są niezwykle wytrzymałe i ergonomiczne. Ponad to poświęcają uwagę na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Ich oświetlenie LED pozwala na zwiększenie wydajności, przy jednoczesnych oszczędnościach oraz poprawie komfortu pracy.